Zajęcia

Każdy dzień w naszym przedszkolu jest niepowtarzalny. Dzieci mają wiele różnorodnych zajęć i zabaw, które pozwalają poznawać i odkrywać świat, jego tajemnice i piękno. Zajęcia prowadzone są na podstawie planu tygodniowego, który jest do wglądu rodziców.

Dzieci ukłądają puzle...

czytają...

i chodzą na spacery.

Każdy dzień jest wyjątkowy w naszym przedszkolu!

Zajęcia rytmiczne

W naszym przedszkolu prowadzone są zajęcia rytmiczne. Odbywają się one, we wszystkich grupach wiekowych. Towarzyszy im atmosfera zabawy i odprężenia, przy czym głównym celem jest:

  • rozwijanie muzykalności dzieci
  • rozbudowanie zamiłowania do muzyki
  • kształtowanie wrażliwości na muzykę
  • rozwijanie pamięci muzycznej, poczucia rytmu i słuchu muzycznego

W ciągu całego roku szkolnego w każdej grupie wiekowej są wprowadzane piosenki tematycznie związane z planem pracy nauczyciela - dostosowane do aktualnej pory roku oraz elementy tańców ludowych i współczesnych.

Dni Wyjątkowe

Wiemy że bardzo ważnym dniem dla małego dziecka jest dzień urodzin. Dlatego w tym szczególnym dniu dzieci celebrują swoje urodziny z tańcem, śpiewaniem, i pysznym tortem. W tym dniu dzieci mają robione zdjęcia które pozostają w naszej kronice jak również przekazywane są rodzicom na pamiątkię.

W Czerwonym Kapturku, organizujemy wiele wyjątkowych dni w których dzieci mogą wykazać się zdolnościami i umiejętnościami.

Mamy Dzień Dziecka...

Olimpiada sportowa...

Parada 3 maja...

Dzień Matki...

Halloween...

Jasełka...

i Graduacja.

Pracujemy aby każdy z rodziców mógł być z nas zadowolony i dumny ze swoich dzieci.